Državno natjecanje iz vjeronauka, popis ekipa

Popis ekipa koje se pozivaju na državno Natjecanje iz vjeronauka – vjeronaučnu olimpijadu 2022

Kategorija osnovnih škola:

R. br. Nad/biskupija Škola Mjesto Bodovi Kriterij izvrsnosti
1.        Zagrebačka nadbiskupija OŠ Dragutina Tadijanovića Zagreb 94,25
2.        Osnovna škola Eugena Kvaternika Velika Gorica 93,5
3.        Osnovna škola Pantovčak Zagreb 87,25
4.        Dubrovačka biskupija Osnovna škola Ston Ston 93,75
5.        Splitsko-makarska nadbiskupija Osnovna škola Žnjan-Pazdigrad Split 93,5
6.        Osnovna škola Tučepi Tučepi 92,25
7.        Osnovna škola dr. Franje Tuđmana Brela 89,25
8.        Osnovna škola Tin Ujević Krivodol 86
9.        Šibenska biskupija Osnovna škola Brodarica Brodarica 88
10.    Gospićko-senjska biskupija Osnovna škola Zrinskih i Frankopana Otočac 86,75
11.    Varaždinska biskupija Osnovna škola Petar Zrinski Šenkovec Šenkovec 86,5
12.    Zadarska nadbiskupija Osnovna škola Bartula Kašića Zadar 84,25
13.    Đakovačko-osječka nadbiskupija OŠ “Antun Mihanović” Slavonski Brod Slavonski Brod 83,25
14.    Požeška biskupija Osnovna škola Vladimira Nazora, Daruvar Daruvar 80,75
15.    Bjelovarsko-križevačka biskupija Osnovna škola Sidonije Rubido-Erdödy Gornja Rijeka 79
16.    Porečko-pulska biskupija Osnovna škola “Ivo Lola Ribar” Labin 76,75
17.    Riječka nadbiskupija Osnovna škola Fran Franković Rijeka 74,75
18.    Krčka biskupija Osnovna škola Fran Krsto Frankopan Krk 70,5
19.    Sisačka biskupija Osnovna škola “Antun Klasinc” Lasinja 69,75
20.    Hvarska biskupija Osnovna škola Hvar Hvar 61,25

 

Kategorija srednjih škola:

R. br. Nad/biskupija Škola Mjesto Bodovi Kriterij izvrsnosti
1.        Splitsko-makarska nadbiskupija Nadbiskupijska klasična gimnazija Don Frane Bulić – s pravom javnosti Split 98,25
2.        Gimnazija dr. Mate Ujevića Imotski 96,5
3.        Srednja škola Ivana Lucića – Trogir Trogir 91,5
4.        Bjelovarsko-križevačka biskupija SŠ Dragutina Stražimira Sveti Ivan Zelina 97,25
5.        Zagrebačka nadbiskupija I. gimnazija Zagreb 96,5
6.        XV. gimnazija Zagreb 91,75
7.        III. gimnazija Zagreb 88,25
8.        Đakovačko-osječka nadbiskupija Isusovačka klasična gimnazija s pravom javnosti u Osijeku Osijek 94,50
9.        Dubrovačka biskupija Srednja škola Blato Blato 94,5
10.    Srednja škola Petra Šegedina Korčula 89,25
11.    Sisačka biskupija Gimnazija Sisak Sisak 82,25
12.    Požeška biskupija Srednja škola Pakrac Pakrac 79,25
13.    Šibenska biskupija Srednja škola Ivana Meštrovića Drniš Drniš 78
14.    Porečko-pulska biskupija Pazinski kolegij – klasična gimnazija Pazin s pravom javnosti Pazin 78
15.    Riječka nadbiskupija Prva sušačka hrvatska gimnazija u Rijeci, Rijeka Rijeka 70,75
16.    Gospićko-senjska biskupija Srednja škola Pavla Rittera Vitezovića u Senju Senj 69,75
17.    Varaždinska biskupija Medicinska škola Varaždin Varaždin 68,5
18.    Zadarska nadbiskupija Srednja škola Kneza Branimira Benkovac 64,5
19.    Hvarska biskupija Srednja škola Bol Bol 53,5
20.    Krčka biskupija Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir Krk 31

Povezane objave

Državno natjecanje iz vjeronauka

anita.vranic

Katehetska zimska škola, obavijest

anita.vranic

Katehetska proljetna škola, program

anita.vranic

Preminuo vlč. Anton Peranić

anita.vranic

»Sve moje tvoje je« (Iv 17, 10)

nku_admin

Vjeronaučna olimpijada 2019./20. – građa

anita.vranic