Popis ekipa koje se pozivaju na državno Natjecanje iz vjeronauka

Popis ekipa koje se pozivaju na državno Natjecanje iz vjeronauka – vjeronaučnu olimpijadu 2021_

Kategorija osnovnih škola:

R. br. Nad/biskupija Škola Mjesto Bodovi Kriterij izvrsnosti
1. Požeška biskupija OŠ „Mato Lovrak“ Nova Gradiška 389
2. Zagrebačka nadbiskupija OŠ Antuna Augustinčića Zaprešić 388
3. OŠ Velika Mlaka Velika Mlaka 386
4. OŠ Lotrščak Zagreb 371
5. Šibenska biskupija OŠ Brodarica Brodarica 385
6. OŠ „Rogoznica“ Rogoznica 358
7. Hvarska biskupija OŠ „Jelsa“ Jelsa 379
8. Bjelovarsko-križevačka biskupija OŠ Visoko Visoko 375
9. OŠ Sidonije Rubido-Erdödy Gornja Rijeka 355
10. Splitsko-makarska nadbiskupija OŠ „Tučepi“ Tučepi 358
11. OŠ „Skalice“ Split 356
12. Gospićko-senjska biskupija OŠ Eugena Kvaternika Rakovica 353
13. Zadarska nadbiskupija OŠ Kistanje Kistanje 332
14. Sisačka biskupija OŠ „Antun Klasinc“ Lasinja 328
15. Đakovačko-osječka nadbiskupija OŠ Matija Gubec Piškorevci 327
16. Dubrovačka biskupija OŠ Marina Držića Dubrovnik 327
17. Varaždinska biskupija OŠ Trnovec Trnovec 307
18. Riječka nadbiskupija OŠ „Kantrida“ Rijeka 301
19. Krčka biskupija OŠ Maria Martinolića Mali Lošinj 263

 

 

Kategorija srednjih škola:

R. br. Nad/biskupija Škola Mjesto Bodovi Kriterij izvrsnosti
1. Šibenska biskupija Srednja škola Ivana Meštrovića – Drniš Drniš 393
2. Splitsko-makarska nadbiskupija III. gimnazija Split 370
3. Srednja škola Ivana Lucića Trogir 358
4. Nadbiskupijska klasična
Nadbiskupijska klasična gimnazija „Don Frane Bulić“
Split 338
5. IV. gimnazija Marko Marulić Split 332
6. Zagrebačka nadbiskupija XV. gimnazija Zagreb 366
7. Gimnazija Velika Gorica Velika Gorica 347
8. Đakovačko-osječka nadbiskupija Isusovačka klasična gimnazija s pravom javnosti u Osijeku Osijek 364
9. Požeška biskupija Gimnazija Nova Gradiška Nova Gradiška 349
10. Katolička gimnazija s pravom javnosti u Požegi Požega 340
11. Varaždinska biskupija Srednja škola Ivanec Ivanec 339
12. Hvarska biskupija Srednja škola „Brač“ Supetar 324
13. Sisačka biskupija Srednja škola „Ivan Švear“ Ivanić Grad 307
14. Krčka biskupija Srednja škola Ambroza Haračića Mali Lošinj 297
15. Bjelovarsko-križevačka biskupija Srednja škola Dragutina Stražimira Sveti Ivan Zelina 283
16. Dubrovačka biskupija Srednja škola Petra Šegedina Korčula 277
17. Zadarska nadbiskupija Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar 227
18. Gospićko-senjska biskupija Srednja škola Plitvička jezera Korenica 220
19. Riječka nadbiskupija Prva sušačka hrvatska gimnazija u Rijeci Rijeka 216

 

Povezane objave

anita.vranic

Uklesan u povijest hrvatskoga naroda

nku_admin

“Da vaša radost bude potpuna”

nku_admin

Nastavak provedbe natjecanja rujan – prosinac 2020.

anita.vranic

Katehetska zimska škola za vjeroučitelje osnovnih škola 2017

nku_admin

Međunarodni znanstveni simpozij

anita.vranic