Natjecanje iz vjeronauka – vjeronaučna olimpijada 2020.

Popis ekipa koje su se na temelju rezultata s nad/biskupijskog-županijskog natjecanja plasirale na državnu razinu Natjecanja iz vjeronauka – vjeronaučnu olimpijadu koja će se održati u Gospiću od 1. do 3. travnja 2020.

Kategorija osnovnih škola:

R. Nad/biskupija Osnovna škola Mjesto Bodovi
1.        Požeška biskupija OŠ „Mato Lovrak“ Nova Gradiška 79.00
2.        Zagrebačka nadbiskupija OŠ Dragutina Tadijanovića Zagreb 76.00
3.        OŠ Velika Mlaka Velika Mlaka 75.00
4.        OŠ „Sesvete“ Sesvete 74.00
5.        Splitsko-makarska nadbiskupija OŠ „Tin Ujević“ Krivodol 74.75
6.        OŠ „Skalice“ Split 73.00
7.        OŠ Zmijavci Zmijavci 73.00
8.        Varaždinska biskupija OŠ „Vladimir Nazor“ Sveti Ilija 73.50
9.        OŠ Trnovec Trnovec 70.00
10.    Porečko-pulska biskupija OŠ Marije i Line Umag 70.75
11.    Zadarska nadbiskupija OŠ Smiljevac Zadar 69,25
12.    Bjelovarsko-križevačka biskupija OŠ Visoko Visoko 66.00
13.    Šibenska biskupija OŠ Brodarica Brodarica 64.25
14.    Đakovačko-osječka nadbiskupija OŠ Dragutina Tadijanovića Slavonski Brod 62.00
15.    Gospićko-senjska biskupija OŠ Slunj Slunj 61.75
16.    Sisačka biskupija OŠ Davorina Trstenjaka

 

Hrvatska Kostajnica 60.00
17.    Riječka nadbiskupija OŠ „Čavle“ Čavle 57.75
18.    Hvarska biskupija OŠ Hvar Hvar 55.50
19.    Dubrovačka biskupija OŠ Marina Držića Dubrovnik 51.75
20.    Krčka biskupija OŠ „Fran Krsto Frankopan“ Krk 41.00

 

Kategorija srednjih škola:

R. br. Nad/biskupija Srednja škola Mjesto Bodovi
1.        Zagrebačka nadbiskupija XV. gimnazija Zagreb 77.50
2.        Gimnazija Velika Gorica Velika Gorica 75.00
3.        III. gimnazija Zagreb 63.00
4.        Požeška biskupija SŠ Pakrac Pakrac 76.75
5.        Šibenska biskupija SŠ Ivana Meštrovića Drniš 75.00
6.        Splitsko-makarska nadbiskupija III. gimnazija Split 73.75
7.        Gimnazija dr. Mate Ujevića Imotski 71.50
8.        Nadbiskupijska klasična gimnazija „Don Frane Bulić“ Split 70.75
9.        Đakovačko-osječka nadbiskupija Isusovačka klasična gimnazija Osijek

 

73.25

 

10.    Gimnazija „Matija Mesić“ Slavonski Brod 69.75
11.    Riječka nadbiskupija Salezijanska klasična gimnazija Rijeka

 

70.50

 

12.    Gospićko-senjska biskupija Gimnazija i strukovna škola Bernardina Frankopana Ogulin 66.25
13.    Porečko-pulska biskupija Gimnazija Pula Pula 66.00
14.    Varaždinska biskupija Prva gimnazija Varaždin Varaždin 63.00
15.    Sisačka biskupija SŠ Petrinja Petrinja 59.00
16.    Krčka biskupija SŠ Ambroza Haračića Mali Lošinj 59.00
17.    Dubrovačka biskupija SŠ Petra Šegedina Korčula 52.75
18.    Zadarska nadbiskupija SŠ kneza Branimira Benkovac 43.25
19.    Bjelovarsko-križevačka biskupija SŠ „August Šenoa“ Garešnica 38.75
20.    Hvarska biskupija SŠ Hvar Jelsa 32.75

Povezane objave

Katehetska škola za vjeroučitelje u posebnim uvjetima odgoja i obrazovanja

nku_admin

Komunikacija i milosrđe

nku_admin

Katehetska ljetna škola za vjeroučitelje u srednjim školama 2019.

anita.vranic

Nastava na daljinu, česta pitanja

anita.vranic

Poruka Hrvatske biskupske konferencije povodom odluke Ustavnoga suda o Kurikulumu zdravstvenoga odgoja

nku_admin

Raspored video lekcija za mjesec dana, srednja škola

anita.vranic