Popis ekipa plasiranih na državno Natjecanje iz vjeronauka – vjeronaučnu olimpijadu

Na temelju članka 2. stavka 4. Općih uputa za provedbu natjecanja i smotri te Pojedinačnih uputa za Natjecanje iz vjeronauka – vjeronaučnu olimpijadu, Državno povjerenstvo na državnu razinu natjecanja, koja će se održati u Krku od 8. do 10. travnja 2015., poziva sljedeće ekipe:

Kategorija osnovnih škola

R. br.

Nad/biskupija

Osnovna škola

Mjesto

1.

Požeška biskupija

OŠ „Mato Lovrak“

Nova Gradiška

2.

Zagrebačka nadbiskupija

OŠ Josipa Broza

Kumrovec

3.

Požeška biskupija

OŠ Zdenka Turkovića

Kutjevo

4.

Splitsko-makarska nadbiskupija

OŠ Kneza Trpimira

Kaštel Gomilica

5.

Zagrebačka nadbiskupija

OŠ Augusta Šenoe

Zagreb

6.

Zagrebačka nadbiskupija

OŠ Antuna Augustinčića

Zaprešić

7.

Zadarska nadbiskupija

OŠ Bartula Kašića

Zadar

8.

Varaždinska biskupija

OŠ Mihovil Pavlek Miškina Đelekovec

Đelekovec

9.

Bjelovarsko-križevačka biskupija

OŠ Ivanska

Ivanska

10.

Riječka nadbiskupija

OŠ Srdoči

Rijeka

11.

Krčka biskupija

OŠ Frane Petrića

Cres

12.

Šibenska biskupija

OŠ Antuna Mihanovića Petropoljskog

Drniš

13.

Đakovačko-osječka nadbiskupija

OŠ Antun Gustav Matoš

Vinkovci

14.

Sisačka biskupija

OŠ Gvozd

Gvozd

15.

Dubrovačka biskupija

OŠ Cavtat

Cavtat

16.

Porečko-pulska biskupija

OŠ Vladimira Gortana

Žminj

17.

Gospićko-senjska biskupija

OŠ Slunj

Slunj


Kategorija srednjih škola
 

 

R. br.

Nad/biskupija

Srednja škola

Mjesto

1.

Splitsko-makarska nadbiskupija

Nadbiskupijska klasična gimnazija don Frane Bulić

Split

2.

Zagrebačka nadbiskupija

III. gimnazija

Zagreb

3.

Splitsko-makarska nadbiskupija

II. gimnazija

Split

4.

Požeška biskupija

Katolička klasična gimnazija s pravom javnosti u Virovitici

Virovitica

5.

Porečko-pulska biskupija

Gimnazija Pula

Pula

6.

Šibenska biskupija

Srednja škola Lovre Montija

Knin

7.

Varaždinska biskupija

Srednja škole Koprivnica

Koprivnica

8.

Đakovačko-osječka nadbiskupija

Gimnazija Vukovar

Vukovar

9.

Bjelovarsko-križevačka biskupija

Srednja škole Dragutina Stražimira

Sveti Ivan Zelina

10.

Zadarska nadbiskupija

Srednja škola kneza Branimira

Benkovac

11.

Riječka nadbiskupija

Salezijanska klasična gimnazija

Rijeka

12.

Krčka biskupija

Srednja škola Ambroza Haračića

Mali Lošinj

13.

Sisačka biskupija

Srednja škola Glina

Glina

14.

Gospićko-senjska biskupija

Gimnazija Bernardina Frankopana

Ogulin

15.

Dubrovačka biskupija

Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića s pravom javnosti

Dubrovnik

16.

Hvarska biskupija

Srednja škola Hvar

Hvar